Logo
Wydrukuj tę stronę

Wypadek w Mącznikach: cztery osoby ranne!

Wyróżniony Fot. fanpage OSP Zdziechowa Fot. fanpage OSP Zdziechowa

Wczoraj, kilka minut przed godziną 5.,00 w miejscowości Mączniki w gminie Gniezno auto, którym podróżowało pięć osób uderzyło w przydrożne drzewo. Cztery osoby odniosły obrażenia ciała. Jak wykazało przeprowadzone badanie kierująca pojazdem kobieta była nietrzeźwa. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.


- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierująca pojazdem marki Mitsubishi Outlander, 21-letnia mieszkanka Gniezna jadąc od strony Mieleszyna w kierunku miejscowości Zdziechowa, na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Autem podróżowało pięć osób w wieku od 21 do 26 lat - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Kierująca oraz dwóch pasażerów z obrażeniami ciała karetkami pogotowia zostali przetransportowani do szpitala w Gnieźnie, trzeci pasażer z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Poznaniu, czwarta pasażerka za zgodą funkcjonariuszy policji udała się do domu.

- Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego 21-latka kierująca pojazdem była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie wykazało w jej organizmie 1,2 promila alkoholu - dodaje rzecznik.

Policja ustala okoliczności wypadku.
Ostatnio zmienianypiątek, 07 grudzień 2018 14:39
Informacjelokalne.pl