http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/dazzle.png?_t=1591455267

Gniezno: 7-letnia dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych!

Wyróżniony Gniezno: 7-letnia dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych!

Na ul. Witkowskiej w Gnieźnie na oznakowanym przejściu dla pieszych kierująca samochodem osobowym potrąciła dziewczynkę. Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Małoletnia z obrażeniami ciała została przez karetkę pogotowia ratunkowego przetransportowana do szpitala.


- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, 46-letnia mieszkanka Witkowa jadąc od strony Witkowa w kierunku centrum Gniezna, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła przebiegającą 7-letnią pieszą - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Dziecko z obrażeniami ciała przez pogotowie ratunkowe zostało przetransportowane do szpitala w Gnieźnie, a następnie po przebadaniu przez lekarza do Szpitala Dziecięcego w Poznaniu.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierująca passatem była trzeźwa. Policjanci odebrali jej prawo jazdy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.