http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zdarzyło się na osiedlu Tysiąclecia... Ekstazy, metamfetamina...

Wyróżniony Zdarzyło się na osiedlu Tysiąclecia... Ekstazy, metamfetamina...

23-letni mieszkaniec Gniezna podejrzany jest o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie niewielką ilość ekstazy, natomiast w jego domu policjanci znaleźli ponad 70 gramów jak ustalono wstępnie metamfetaminy. Sprawca usłyszał już zarzuty.


Gnieźnieński dyżurny otrzymał informację, że w jednej z piwnic w bloku na osiedlu Tysiąclecie mężczyzna dziwnie się zachowuje. Na miejsce udali się funkcjonariusze referatu patrolowo – interwencyjnego. Tam zastali 23-letniego gnieźnianina, który na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać. Okazało się, że miał przy sobie niewielką ilość ekstazy, która odrzucił na ziemię. Mężczyzna został zatrzymany.

- Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli ponad 70 gramów narkotyków. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to metamfetamina. Mężczyzna został już przesłuchany. Śledczy przedstawili mu zarzuty dotyczące posiadania i posiadania znacznych ilości środków odurzających - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. - Przestępstwa te zagrożone są kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat - dodaje.

W przeszłości mężczyzna karany był za inne przestępstwa.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.