http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Skorzęcin: wpadli z tabletkami metaamfetaminy!

Wyróżniony Skorzęcin: wpadli z tabletkami metaamfetaminy!

Funkcjonariusze kryminalni z Gniezna zatrzymali dwóch mężczyzn i znaleźli przy nich narkotyki. Do zdarzenia doszło na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 156 tabletek metaamfetaminy. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Policjanci codziennie walczą z przestępczością narkotykową i wszelkimi jej przejawami, w tym dopalaczami. Stróże prawa zatrzymują osoby mające związek z środkami odurzającymi i eliminują te niebezpieczne substancje. Każda zabezpieczona przez funkcjonariuszy, nawet najmniejsza działka nie trafi już na rynek.

- 10 sierpnia policjanci kryminalni z Gniezna prowadząc czynności operacyjne wpadli na trop dwóch mężczyzn, którzy mogli posiadać tabletki metaamfetaminy. W trakcie zbierania informacji oraz pierwszych ustaleń wyszło na jaw, że mogą się one znajdować na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. - Kiedy ustalono i potwierdzono informacje, kryminalni przystąpili do realizacji. Na terenie ośrodka zatrzymali dwóch mieszkańców Gniezna. Pierwszy z nich 19-latek posiadał 154 tabletki metaamfetaminy, drugi 22-letni 2,5 tabletki tych zabronionych substancji. Łączna waga zabezpieczonych środków wyniosła 64,3 gramy. Mężczyźni za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem - dodaje.

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.