http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kłecko: policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Wyróżniony Kłecko: policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Dzięki szybkiej interwencji policjantów z Kłecka: asp. sztab. Rafała Staszaka i st. sierż. Szymona Sądej nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze uratowali życie 22-letniego mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Chłopak został przekazany pod opiekę specjalistów.


- W nocy z poniedziałku na wtorek, z 30 na 31 lipca, oficer dyżurny gnieźnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że 22-letni mężczyzna zamierza odebrać sobie życie. Chwilę wcześniej swoje znajomej przesłał wiadomość ze zdjęciem sugerującym desperacki czyn - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Na miejsce skierowany został patrol z Kłecka: asp. sztab. Rafał Staszak i st. sierż. Szymon Sądej, którzy potwierdzili przekazaną informację. Po wejściu do środka domu, w jednym z pomieszczeń zauważyli mężczyznę klęczącego na kolanach z zaciśniętym na szyi kablem.

Natychmiast go oswobodzili i udzielili pierwszej pomocy. Mężczyzna zaczął oddychać. Dzięki policjantom mężczyzna w porę trafił pod opiekę lekarzy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.