http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

55-latek nie żyje! Tragiczny wypadek w Jankowie Dolnym

Wyróżniony 55-latek nie żyje! Tragiczny wypadek w Jankowie Dolnym

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj, 19 kwietnia o godz. 14.00 w miejscowości Jankowo Dolne, w wyniku którego zmarła 55-letni mieszkaniec Gniezna.


- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący motorowerem marki Zipp, 55-letni mieszkaniec Gniezna na prostym odcinku drogi, jadąc od strony Jankowa Dolnego w kierunku miejscowości Wierzbiczany z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał na pobocze, gdzie uderzył w zaparkowany we wjeździe pojazd marki Volkswagen Passat - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

W wyniku uderzenia motorowerzysta wywrócił się doznając obrażeń ciała. Po przewiezieniu motorowerzysty do szpitala, pomimo czynności reanimacyjnych mężczyzna zmarł.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że kierujący motorowerem nie miał prawidłowo zapiętego kasku ochronnego. Miał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Policja pod nadzorem prokuratury ustala przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.