http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dramat w Mącznikach! Jedna osoba nie żyje! (aktualizacja)

Wyróżniony Dramat w Mącznikach! Jedna osoba nie żyje! (aktualizacja)

Dzisiaj około godz. 11.30 doszło do wypadku w miejscowości Mączniki w gminie Gniezno. Na miejscu śmierć poniosła jedna osoba!


- Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem marki Jeep, jadąc od strony miejscowości Świątniki Małe na wprost przez skrzyżowanie w kierunku Sokolnik zderzył się z kierującym samochodem osobowym marki Skoda jadącym od strony Mieleszyna w kierunku Gniezna. W wyniku zderzenia pojazdy przemieściły się na pole uprawne, gdzie skoda dachowała - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Kierujący skodą pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej najpierw przez strażaków, a następnie przybyłego na miejsce lekarza zmarł.

Pasażerka skody została przewieziona do szpitala w Gnieźnie. Kierujący jeepem nie odniósł obrażeń. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego był trzeźwy. Policja pod nadzorem prokuratora ustala przyczyny i okoliczności wypadku.

Ostatnio zmienianywtorek, 23 styczeń 2018 18:05

5 komentarzy

 • Karol
  Karol wtorek, 23, styczeń 2018 22:31 Link do komentarza Raportuj

  To Świątniki Małe, Mączniki zaczynają sie dopiero za torami. W Mącznikach owszem jest ograniczenie prędkości do 40, bo są tam zakręty. W tym miejscu, w którym był wypadek można jechać 90, ale zazwyczaj większość aut jeździ szybciej, bo droga prosta i równa.

 • Ami
  Ami wtorek, 23, styczeń 2018 21:03 Link do komentarza Raportuj

  Nie no 90 jest poza terenem zabudowanym a było podane w macznikach a Tam jest 40. Też jeżdżąc tamtędy boje się tej krzyżówki zawsze zwalniam a jak cos jedzie to wogole

 • Iga
  Iga wtorek, 23, styczeń 2018 17:35 Link do komentarza Raportuj

  W tym miejscu nie ma żadnego ograniczenia prędkości. Jeep był na podporzadkowanej, a skoda na drodze z pierwszeństwem. Nie lubię tego skrzyżowania. Zawsze mam wrażenie, że właśnie w ten sposób ktoś mi tam wyjedzie niespodziewanie...

 • Emilia
  Emilia wtorek, 23, styczeń 2018 16:37 Link do komentarza Raportuj

  Straszna tragedia .

 • Czyt.
  Czyt. wtorek, 23, styczeń 2018 14:10 Link do komentarza Raportuj

  Tam jest znak 40 i dziwne że ktoś zginął.to ile ktoś musiał jechać ?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.