http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia!

Wyróżniony Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego proszą o kontakt wszystkich tych, którzy rozpoznają wizerunek mężczyzny. Osoba ta uszkodziła roletę na Targowisku Miejskim w Gnieźnie. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje osobę na zdjęciach, prosimy o kontakt z policją.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą sprawę dotycząca uszkodzenia rolety przy straganie. Do zdarzenia doszło w dniu 10 września 2017 roku około godziny 21:30 na Targowisku Miejskim przy Placu 21 Stycznia w Gnieźnie. Straty oszacowano na kwotę ponad 2 500 złotych. Policjanci prowadzący sprawę zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował sprawcę tego przestępstwa.

Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny (w jaśniejszym ubraniu), bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie w godzinach 7-15 pod numerem telefonu 61 426 02 76 lub całodobowo pod numerem telefonu 61 426 02 11, telefon alarmowy 997.

1 komentarz

 • Marek ZYGMUNT
  Marek ZYGMUNT sobota, 09, grudzień 2017 08:18 Link do komentarza Raportuj

  A może by w ten sam sposób zacząć odszukiwać ludzi, którzy przyjeżdżają nie wiadomo skąd i podrzucają pod spółdzielcze altany śmietnikowe swoje śmieci jak kukułcze jaja !! Może taki sposób poszukiwań niesfornych obywateli miasta Gniezna nauczył by ich porządku . Kochani Strażnicy Miejscy. Kamery przed śmietnikami już macie .
  Dlaczego tylko w zaciszu swoich pokoi je przeglądacie?
  Pokażcie te najciekawsze obrazki w internecie .
  A od razu winnych podrzucania śmieci ODNAJDZIECIE !!!!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.