http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Policjanci po służbie zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wyróżniony Policjanci po służbie zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wczoraj w godzinach popołudniowych w ręce mundurowych wpadł poszukiwany listem gończym 46-latek z Rogowa w powiecie żnińskim. Mężczyzny poszukiwano w celu odbycia przez niego kary za uporczywe uchylanie się od płacenia alimentów. Dzisiaj trafił do zakładu karnego.


- Wczoraj, 17 października policjanci z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim: Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp. sztab. Robert Wróblewski i dzielnicowy asp. sztab. Roman Błaszczyk wracali razem po służbie do domu. Wówczas ustalili, że poszukiwany listem gończym 46-letni mieszkaniec Rogowa, przybywa na terenie jednej z tamtejszych posesji. Pomimo, iż byli już po służbie, zdecydowali się zweryfikować swoje ustalenia - mówi mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie.

Podjęte przez nich czynności doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Rogowianin był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy we Wrześni za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj, 18 października zgodnie z nakazem Sądu Rejonowego we Wrześni rogowianin trafił do zakładu karnego. Za jego murami mężczyzna spędzi najbliższe pół roku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.