http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Śmierć czekała na drodze!

Wyróżniony Śmierć czekała na drodze!

Dzisiaj w godzinach wieczornych na drodze krajowej nr 15 z Gniezna do Trzemeszna doszło do wypadku drogowego w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 30-letni mieszkaniec miejscowości Olecko.


Dzisiaj w godzinach wieczornych - między godz. 21.30 a 22.00 - na drodze z Gniezna do Trzemeszna doszło do zderzenia trzech pojazdów: dwóch volkswagenów i fiata seicento. W wyniku tego wypadku śmierć na miejscu poniósł mężczyzna, kierujący jednym z aut. Inna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Na razie nie są znane szczegóły tego tragicznego zdarzenia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie pod nadzorem prokuratora.

Aktualizacja z dnia 7 września:
   Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informuje: - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Fiat Seicento, 30-letni mieszkaniec miejscowości Olecko jadąc od strony Trzemeszna w kierunku Gniezna zwolnił, a następnie zjechał na lewy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku Volkswagenem Sharan, którym kierował 27-letni obywatel Rumunii. Po zderzeniu sharan przemieścił się na prawe pobocze i uderzył w barierę energochłonną, seicento natomiast uderzyło w pojazd marki Volkswagen Passat jadący w kierunku Trzemeszna.
   W wyniku wypadku, pomimo przeprowadzonej przez załogę pogotowia ratunkowego reanimacji śmierć na miejscu poniósł 30-letni kierowca seicento. Do szpitala przewieziony został 51-letni pasażer sharana (obywatel Rumunii), który po zaopatrzeniu opuścił szpital.
   Droga krajowa nr 15 na czas wykonywania czynności pod nadzorem prokuratora do godziny 1:00 była nieprzejezdna. Policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.