http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Kierował mimo sądowego zakazu... Spowodował wypadek...

Wczoraj w Lulkowie na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia motorowerzysty z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.


- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący motorowerem AGM, 46-letni mieszkaniec gminy Gniezno jadąc od strony Trzemeszna w kierunku Gniezna w trakcie skrętu w lewo w drogę gruntową zajechał drogę kierującej samochodem marki Volkswagen Passat, 40-letniej mieszkance Trzemeszna jadącej w kierunku Trzemeszna, w wyniku czego doszło do zderzenia. Następnie, (po zderzeniu) motorower wraz z kierującym przemieścił się na pas ruchu w kierunku Gniezna i uderzył w przód samochodu ciężarowego marki Volvo, którego kierujący wcześniej jechał za motorowerem i widząc niebezpieczną sytuację na jezdni zatrzymał pojazd na pasie ruchu - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Kierujący motorowerem z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie.

Kierującemu motorowerem pobrano krew do badań. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna posiada aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

W czynnościach na miejscu zdarzenia brały udział załogi z OSP Strzyżewo Smykowe, OSP Trzemeszno i PSP Gniezno .

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.
Ostatnio zmienianyśroda, 30 sierpień 2017 20:30

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.