http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wypadek w Modliszewku! 33-latek w stanie ciężkim!

Wyróżniony Wypadek w Modliszewku! 33-latek w stanie ciężkim!

Dzisiaj około godziny 5.20 na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Modliszewko w gminie Gniezno doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego 33-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego odniósł ciężkie obrażenia ciała. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.


- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący nieznanym pojazdem ciężarowym jadąc od strony Gniezna w kierunku kierunku Bydgoszczy na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania na podwójnych liniach ciągłych samochód marki Iveco Daily oraz inny pojazd nie upewnił się, że z przeciwnego kierunku jedzie samochód osobowy marki Audi A4 kierowany przez 33-letniego mieszkańca powiatu żnińskiego w wyniku czego kierowca audi zjechał na prawe pobocze drogi, gdzie doszło do zarzucenia pojazdu, który następnie przejechał na lewą stronę drogi, gdzie bokiem uderzył Iveco Daily - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Kierowca audi z ciężkimi obrażeniami ciała został przez pogotowie ratunkowe przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierowca iveco był trzeźwy, kierującemu audi z uwagi na odniesione obrażenia pobrano krew do badań.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.

Ostatnio zmienianypiątek, 10 marzec 2017 11:43

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.