http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Słoik pełen marihuany

Wyróżniony Fot archiwum KPP Gniezno Fot archiwum KPP Gniezno

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierowcę, u którego w pojeździe znaleźli narkotyki. 38-latek odpowie za posiadanie środków odurzających.


- Patrol gnieźnieńskiej drogówki prowadził kontrole pojazdów przy ulicy Mnichowskiej w Gnieźnie. W pewnym momencie funkcjonariusze dali sygnał do zatrzymania kierującemu citroenem. Za kierownicą znajdował się 38-letni mieszkaniec gminy Gniezno. W czasie rozmowy z policjantami mężczyzna wykazywał wyraźne oznaki zdenerwowania, co wzmogło czujność funkcjonariuszy. Stróże prawa postanowili więc bliżej przyjrzeć się pojazdowi. Po chwili wewnątrz auta znaleźli słoik z zawartością suszu roślinnego. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Policjanci zabezpieczyli prawie 5,77 gramów tego narkotyku - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na fakt, że kierujący mógł prowadzić pojazd pod wpływem środków odurzających. W tym celu 38-latkowi została pobrana krew do badań.
Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Sprawa jest w toku.
Ostatnio zmienianyśroda, 27 maj 2015 17:03

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.