http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Niedaleko Łopienna tir przewrócił się do rowu!

Wyróżniony Niedaleko Łopienna tir przewrócił się do rowu!

Jak poinformował nas jeden z Czytelników - na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - do dramatycznych chwil doszło dzisiaj w godzinach południowych na drodze powiatowej z Łopienna do Kłodzina. Przewrócił się tam tir przewożący paszę. Jak informują strażacy będący na miejscu zdarzenia, przyczyną była zabłocona i śliska droga. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Dzisiaj w godzinach południowych na drodze powiatowej z Łopienna do Kłodzina, przewrócił się samochód ciężarowy przewożący paszę. Jak informują strażacy, obecni na miejscu zdarzenia, przyczyną była zabłocona droga. Przyczyniły się do tego ciągniki rolnicze wywożące ziemniaki z okolicznych pól. Tir wpadł w poślizg i przewrócił się do przydrożnego rowu. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Pasza z tira została częściowo przeładowana a na miejscu pojawił się – po godz. 15.30 – dźwig, który ma teraz podnieść tira.

4 komentarzy

 • XYZ
  XYZ niedziela, 30, październik 2016 23:49 Link do komentarza Raportuj

  Trzeba przyznać,że ta droga w ostatnich dniach nie wyglądała za ciekawie. Nie chcę tutaj bronić, ani gospodarzy, bo fakt powinni po sobie ogarnąć tą drogę, ani kierowców ciężarówek, bo jeżeli " nie jest to droga dla Tirów" to, dlaczego tamtędy jeżdżą?

  Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało

 • Pobliski mieszkaniec
  Pobliski mieszkaniec niedziela, 30, październik 2016 22:09 Link do komentarza Raportuj

  Ludzie jak nie widziecie jak to było to nie komentujcie i się zajmijcie swoim życiem pozdrawiam !!!!

 • POBLISKI MIESZKANIEC
  POBLISKI MIESZKANIEC niedziela, 30, październik 2016 10:29 Link do komentarza Raportuj

  czy droga do tirów czy nie to po wywożeniu przez Panów ziemniaków z pola ostatnie dni wygląda masakrycznie tony błota i piachu przejechać nie szło ale Panowie mieli to w d....!!!!! wielkimi ciągnikami rozciągali to błoto po całej drodze i ani myśleli żeby to ogarnąć.
  wracając do tirów to z tego pola też wywożono tirami ziemniaki trzeba od tego zacząć,a ciągniki z dwoma wielkimi przyczepami zawalone po czubek mają też więcej jak 16 ton. i tym się nikt nie zainteresował a jak jeden tir przejechał i miał wypadek to zaraz ze droga nie dla tirów.
  z pow.MIESZKANIEC

 • ABC
  ABC sobota, 29, październik 2016 19:15 Link do komentarza Raportuj

  To nie jest droga dla ciężarówek tam osobowe żeby się minąć muszą zjechać na pobocze.Chciał skrócić sobie drogę do Mieściska i tak się skończyło.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.