http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Krok do tragedii... Seatem w suzuki

Wyróżniony Krok do tragedii... Seatem w suzuki

Wczoraj w w godzinach popołudniowych w miejscowości Wierzyce na drodze S-5 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.


 - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierująca samochodem osobowym marki Seat Toledo, 21-letnia miejscowości Chełmno jadąc od strony Poznania w kierunku Gniezna prawym pasem, w celu uniknięcia najechania na tył poprzedzającego ją pojazdu Seat Ibiza zjechała na prawy pas w kierunku Wierzyc, gdzie zderzyła się z jadącym tym pasem motocyklem. W wyniku zderzenia kierujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Kierujący suzuki ze złamaniem kości śródręcza, stłuczeniami i otarciami został przewieziony do szpitala w Gnieźnie. Po wykonanych badaniach został zwolniony do miejsca zamieszkania.

Jak ustalili funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego uczestnicy byli trzeźwi. Kierującej seatem zatrzymano prawo jazdy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.