http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Ukradł kilka soków, dwie bułki i...cukierki

Policjanci z Zespołu Dzielnicowych zatrzymali w miniony weekend 20-letniego mieszkańca gminy Nekla. Młody mężczyzna jest podejrzewany o kradzież i włamanie do fiata zaparkowanego na os. Skiereszewo w Gnieźnie. Po wykonaniu czynności mężczyzna został zwolniony do domu.


- Sytuacja wydarzyła się pod koniec kwietnia tego roku. Wówczas to nieznany sprawca wybił jedną z szyb w fiacie punto, a następnie ukradł z środka kilka soków i... 2 bułki. Powstałe straty na szkodę firmy w Poznaniu wyceniono na kwotę 500 złotych. Kilka dni później z tego samego samochodu, po oderwaniu taśmy zabezpieczającej okno sprawca ukradł cukierki i 12 sztuk puszek aluminiowych z witaminami i innymi produktami spożywczymi - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Czynności przeprowadzone w tej sprawie przez gnieźnieńskich dzielnicowych doprowadziły do wytypowania i zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o dokonanie tych czynów. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec gminy Nekla, przebywający w Gnieźnie. Podczas wykonywania przez dzielnicowych czynności służbowych mężczyzna przyznał się do popełnienia wymienionych czynów.

Sprawa jest w toku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.