http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Sierż. Anna Pilarska najlepsza w konkursie „Patrol Roku”

Wyróżniony Sierż. Anna Pilarska najlepsza w konkursie „Patrol Roku”

Gnieźnieńscy policjanci wzięli udział w eliminacjach do XXIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2016” . Mundurowi napisali test, sprawdzający znajomość podstawowych przepisów regulujących pełnienie służby patrolowej oraz wybranych przepisów kodeksu karnego i kodeksu wykroczeń. Para, która zdobyła najwięcej punktów, czyli sierż. Anna Pilarska i sierż. szt. Dawid Kędzierski w czerwcu wezmą udział w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim.


Zawody te są formą doskonalenia zawodowego policjantów, pełniących służbę patrolowo-interwencyjną. Mundurowi poszerzają w ten sposób swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, aby jak najlepiej pomagać i służyć społeczeństwu. Mundurowi z gnieźnieńskiej komendy oraz podległych komisariatów rozwiązywali test, składający się z 40 pytań jednokrotnego wyboru. Znane już są jego wyniki.

Pierwsze cztery miejsca zajęli funkcjonariusze referatu patrolowo – interwencyjnego w Gnieźnie:
1. sierż. Anna Pilarska
2. sierż. sztab. Dawid Kędzierski
3. sierż. Magdalena Koperska
4. sierż. Karol Śniadecki

Dwójka z nich, która uzyskała najwięcej punktów  weźmie udział w wojewódzkich eliminacjach do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2016”. Wtedy też, oprócz kolejnego testu wiedzy, policjanci będą mieli do pokonania tor przeszkód oraz wykażą się umiejętnościami ze stosowania technik obezwładniania osób i strzelania.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.