http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kłęby czarnego dymu nad Kłeckiem!

Dzisiaj w godzinach południowych do groźnego pożaru doszło w warsztacie samochodowym przy ul. Dworcowej w Kłecku. Z informacji do których dotarliśmy wynika, że do zaproszenia ognia doszło prawdopodobnie podczas spawania jednego z samochodów, który następnie spłonął. Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na skrzynkę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


   Dzisiaj tuż przed godziną 15.00 na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. otrzymaliśmy informację i zdjęcia o pożarze do którego doszło w jednym z pomieszczeń warsztatu samochodowego przy ul. Dworcowej w Kłecku. Z informacji do których dotarliśmy wynika, że do zaproszenia ognia doszło prawdopodobnie podczas spawania jednego z samochodów, który następnie spłonął. Okoliczności pożaru wyjaśnia straż pożarna i policja.

   - Oprócz strat materialnych powstałych w wyniku pożaru, nie ma ofiar wśród pracowników warsztatu – poinformował nas podinsp. Janusz Warda, naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.
 
   Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.