http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kolejne nielegalne automaty do gier zabezpieczone

Wyróżniony Kolejne nielegalne automaty do gier zabezpieczone

Policjanci Wydziału Prewencji, w wyniku działań podjętych wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego, zabezpieczyli w jednym punkcie dwa nielegalne automaty do gier. Działania przeprowadzono na terenie gminy Gniezno.


Gdy do policjantów z Wydziału Prewencji, dotarła informacja, że na terenie powiatu nadal dochodzi do łamania ustawy o grach losowych, podjęto działania operacyjne. - W ich wyniku 2 marca mundurowi z Gniezna i celnicy z Poznania dokonali kontroli miejsc, gdzie wstawione zostały automaty do gier losowych. Sprawdzono ich pochodzenie, legalność oraz zezwolenia. Podczas tych działań, policjanci i celnicy ujawnili na terenie gminy Gniezno miejsce - sklep, gdzie mimo braku wszelkich zezwoleń wstawione były urządzenia do gier - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

W wyniku przeprowadzonych działań stróże prawa zabezpieczyli łącznie 2 automaty. Wobec właścicielki sklepu, w którym znajdowały się te urządzenia wszczęto już postępowanie karno-skarbowe.
Policjanci i celnicy zapowiadają dalsze kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.