http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kiszkowo: zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców

Wyróżniony Kiszkowo: zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali policjanci z Kłecka na drogach powiatu gnieźnieńskiego. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę po alkoholu stwarzamy śmiertelne zagrożenie nie tylko dla siebie ale też innych uczestników dróg.


Pierwszego amatora jazdy na podwójnym gazie policjanci z Kłecka zatrzymali 1 maja około godz. 14.00 w Sławnie. Jak się okazało 54-letni mieszkaniec gminy Skoki kierował oplem meriva w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna wjechał autem do rowu. Przeprowadzone badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W nocy z 3 na 4 maja br. zatrzymano kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Po raz kolejny zatrzymania dokonali policjanci z Kłecka.  Jak się okazało w Węgorzewie w gminie Kiszkowo. 29-latek z powiatu gnieźnieńskiego kierował volkswagenem polo mając 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Postępowania w powyższych sprawach prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłecku.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę po alkoholu stwarzamy śmiertelne zagrożenie nie tylko dla siebie ale też dla innych uczestników dróg.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.