http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

19-letni złodziej wpadł podczas kontroli

Wyróżniony 19-letni złodziej wpadł podczas kontroli

Policjanci ograniczyli kontakty bezpośrednie z innymi osobami, by zminimalizować ryzyko zakażenia ale cały czas stoją na straży bezpieczeństwa. Ostatnio w ich ręce wpadł młody mężczyzna, który ma na sumieniu dwie kradzieże.


Złodziej wpadł w ręce funkcjonariuszy podczas rutynowej kontroli drogowej. Wieczorem policjanci z Witkowa zatrzymali na terenie gminy do kontroli drogowej volkswagena golfa. Autem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Powidz. Po wylegitymowaniu okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co znajduje się w bagażniku golfa. Po jego otwarciu policjanci zobaczyli dwa worki z miedzianymi przewodami oraz płaskownikami ważące około 50 kilogramów.

19-latek nie wiedział nawet jak tłumaczyć się policjantom, metal został więc zabezpieczony a policjanci postanowili sprawę wyjaśnić do końca. Okazało się, że towar został skradziony w Gnieźnie, a młody mężczyzna ma na swoim sumieniu jeszcze jedno takie przestępstwo. Policjanci przedstawili mu dwa zarzuty kradzieży do których się przyznał.

http://informacjelokalne.pl/images/stories/2020/03/18/311-276141.jpg?_t=1584549561

Więcej w tej kategorii: « Potrącenie pieszego w Witkowie

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.