http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/dazzle.png?_t=1591455267

20-latek z Trzemeszna zatrzymany z marihuaną

Wyróżniony Fot. archiwum Fot. archiwum

20-latek z gminy Trzemeszno został zatrzymany za posiadanie marihuany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Przestępstwo to zagrożone jest kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 lutego br. Policjanci z z Trzemeszna zainteresowali się młodymi osobami, które spotkały się w miejscowości Gołąbki. - Podczas sprawdzenia grupy okazało się, że przy 20-latku z gminy Trzemeszno znaleziono marihuanę. Środki odurzające zostały zabezpieczone a mężczyzna przewieziony do komendy w Gnieźnie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Nie uniknie odpowiedzialności za posiadanie środków odurzających - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Chłopak już usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

2 komentarzy

  • MJ
    MJ sobota, 29, luty 2020 12:15 Link do komentarza Raportuj

    Nikt się nie pochwalił jaką ilość przy chłopaku znaleziono,zapewne 0.2 może 0.5g.Tylko pogratulować Policji złapania tak groźnego bandyty.

  • Abadaba
    Abadaba sobota, 29, luty 2020 11:48 Link do komentarza Raportuj

    Areszt za roślinę, to chore prawo trzeba zmienić. Policja zamiast się chwalić powinna się wstydzić takich zatrzymań

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.