http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Komunikat policji: rozpoznajesz mężczyznę? Zadzwoń!

Wyróżniony Komunikat policji: rozpoznajesz mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Gniezna poszukują sprawcy kradzieży. Do zdarzenia doszło 25 października 2019 roku w sklepie Kaufland przy ulicy Roosevelta w Gnieźnie. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który ma związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z policją.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z torebki portfela z zawartością gotówki. Do zdarzenia doszło 25 października 2019 roku na terenie sklepu Kaufland przy ul. Roosevelta w Gnieźnie.

Kamery monitoringu zarejestrowały osobę, która mają związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub filmów prosimy o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 61 426-02-87 lub oficerem dyżurnym 61 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapewniamy anonimowość!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.