http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Łopienno zdemolowane!

Wyróżniony Łopienno zdemolowane!

To, co dzisiaj rano zobaczyli mieszkańcy Łopienna w gminie Mieleszyn na długo zapadnie w ich pamięci. Ujrzeli swoją miejscowość kompletnie zdemolowaną! Wieś wyglądała, jakby przeszło przez nią tornado! O sprawie na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. poinformowali nas mieszkańcy Łopienna.


Wszyscy mieszkańcy Łopienna zastanawiają się, co kierowało tymi osobami, które dzisiaj w nocy dokonały takich zniszczeń w ich miejscowości! Najstarsi mieszkańcy nie pamiętają, by coś podobnego wcześniej miało miiejsce.

Zniszczono słynne łopieńskie źródełko – Zdrój, zdewastowano plac przed remizą, uszkodzono figurę św. Floriana! Zdemolowano plac zabaw i boisko przy miejscowej szkole. Barbarzyńcy pourywali rynny, połamali znaki drogowe, potłukli donice z kwiatami, porozbijali przydomowe  ozdoby, porozrywane bramy wjazdowe... Nie oszczędzono niczego!

Od rana na miejscu pracuje policja, która m.in. przegląda monitoring, przesłuchuje świadków i zbiera wszelkie informacje, które pomogą w ustaleniu sprawców tej barbarzyńskiej demolki.

Do sprawy wrócimy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.