http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dryfujący rower wodny, czyli nieodpowiedzialny 21-latek

Wyróżniony Dryfujący rower wodny, czyli nieodpowiedzialny 21-latek Fot. archiwum

W niedzielny wieczór w Jeziorze Niedzięgiel na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie ujawniono dryfujący rower wodny. Po kilkunastu godzinach poszukiwań policjanci nawiązali kontakt z 21-latkiem, który sprzęt wodny wypożyczył. Wykluczono, by doszło do jakiegokolwiek zdarzenia przestępczego. Obecnie policjanci z Witkowa wyjaśniają dlaczego mężczyzna roweru nie zwrócił.


Do zdarzenia doszło w niedzielę, 8 sierpnia około godziny 20.00. - Policjanci zostali powiadomieni o ujawnieniu przy brzegu Jeziora Niedzięgiel na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie dryfującego roweru wodnego. W środku znajdowała się odzież oraz 5 kapoków. W pobliżu roweru na plaży funkcjonariusze nie zauważyli żadnych osób. W wypożyczalni rowerów ustalono, że sprzęt tego dnia około 16.30 wypożyczył 21-letni mężczyzna, informując że zabiera ze sobą cztery osoby - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Funkcjonariusze z Witkowa, którzy zajęli się sprawą ustalili, że mężczyzna który rower wypożyczył nie posiada żadnego miejsca zameldowania, nie udało się również ustalić czy mężczyzna wypoczywa na terenie Ośrodka Wypoczynkowego.

- Dzisiaj stróże prawa wykluczyli, by doszło do jakiegokolwiek zdarzenia przestępczego. W chwili obecnej policja wyjaśnia dlaczego 21-latek nie zwrócił wypożyczonego roweru wodnego do wypożyczalni - dodaje rzecznik.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.