http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Cmentarna „hiena”! 60-letnia kobieta ukradła zabawkę z grobu dziecka!

Wyróżniony Cmentarna „hiena”! 60-letnia kobieta ukradła zabawkę z grobu dziecka!

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 60-letnią cmentarną  „hiena”. Kobieta z grobu dziecka ukradła pozostawioną tam zabawkę z zawartością telefonu komórkowego. Za kradzież grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


- 31 grudnia 2018 roku w gnieźnieńskiej komendzie stawił się 24-letni mieszkaniec gminy Gniezno informując o kradzieży zabawki samochodzika z zawartością telefonu komórkowego z grobu jego zmarłego synka. Swoje straty oszacował na prawie 1000 złotych. Mężczyzna tłumaczył, że od początku 2018 roku z nagrobka jego dziecka zaczęły ginąć pozostawiane przez rodzinę przedmioty. Zmartwiony tym faktem mężczyzna postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. W zakupionej zabawce zamontował telefon z dwoma aktywnymi kartami telefonicznymi - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Gdy pod koniec grudnia i ta zabawka zniknęła z grobu, zgłosił się na policję, pomagając jednocześnie ustalić miejsce w którym się znajduje. Do wskazanego mieszkania na osiedlu Grunwaldzkim w Gnieźnie udali się funkcjonariusze kryminalni. Znaleźli skradzioną zabawkę i zatrzymali 60-letnią sprawczynię. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży. Przyznała się do winy.

Za kradzież grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Ostatnio zmienianyśroda, 02 styczeń 2019 10:00

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.