http://informacjelokalne.pl/images/banners/baner01a.jpg

Dramatyczne sceny na Winiarach!

Policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego i kryminalni zatrzymali 35-letniego gnieźnianina, który podczas kłótni dwukrotnie ranił powierzchownie swoją konkubinę, po czym oddalił się z mieszkania. Ostatecznie, na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się nad partnerką oraz uszkodzenia ciała. Podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Etykiety

29-latek z gminy Łubowo zatrzymany o świcie! Był poszukiwany 2 listami gończymi!

Gnieźnieńscy policjanci z Zespołu Poszukiwań zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu na terenie Gniezna. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Zatrzymany, zgodnie z dyspozycją sądu trafi niebawem do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał karę 3 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Etykiety

Poszukiwany Andrzej Sikorski

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy Wydział II Karny w Gnieźnie, sygnatura akt II Wp 148/12 kwalifikacja prawna art. 244 kodeksu karnego prowadzi poszukiwania za:

Etykiety

35-latek aresztowany za znęcanie się nad żoną

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją żoną. Jak wynika z prowadzonego dochodzenia, 35-latek stosował przemoc wobec żony, obrażał i groził pozbawieniem życia. Za to przestępstwo podejrzanemu grozić może teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek śledczych i prokuratury zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Etykiety

21-latek z Trzemeszna z narkotykami w samochodzie

Policjanci z Trzemeszna podczas kontroli w zaparkowanym na terenie miasta samochodzie znaleźli marihuanę. Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 21-letni mieszkaniec Trzemeszna. Mężczyźnie za to przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Etykiety

Zagadka śmierci mężczyzny w Wełnicy...

Policjanci z Gniezna wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w na terenie pustostanu w miejscowości Wełnica koło Gniezna. Prokurator zarządził sekcję zwłok, która odpowie co było przyczyną śmierci. Śledczy prowadzą czynności identyfikacyjne w celu ustalenia jego tożsamości.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS