Makabryczne odkrycie na os. Jagiellońskim! Dwie osoby nie żyją!

Dzisiaj wieczorem w jednym z mieszkań wieżowca na os. Jagiellońskim odnalezione dwie martwe osoby. Kobietę i mężczyznę – jak się okazało małżeństwo. O sprawie poinformowali nas Czytelnicy na skrzynkę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Etykiety

Sklepowy złodziej zatrzymany!

Gnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Sprawca z jednego ze sklepów na terenie miasta kradł perfumy, słodycze i kawę, po czym oddalał się z miejsca zdarzenia. 24-latek przyznał się do kradzieży.

Etykiety

Policja szuka właściciela gotówki

Do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zgłosił się mężczyzna, który znalazł na ulicy pieniądze. Zguba została znaleziona w Walentynki 14 lutego na ulicy Krzywe Koło w Gnieźnie. Funkcjonariusze szukają właściciela gotówki.

Etykiety

Policjanci z Trzemeszna zostali wyróżnieni

Dzięki ich pięknej postawie i szybkiej reakcji, dziecko małżeństwa, które jechało z podpoznańskiej miejscowości Tulce do Szpitala Położniczego przy ul. Polnej w Poznaniu przyszło na świat tamże właśnie, a nie w samochodzie. Policjanci znaleźli się w tej sytuacji przypadkowo, ale zachowali zimną krew i tę akcję perfekcyjnie przeprowadzili od początku do końca. Jak sami mówią, nie czują się żadnymi bohaterami, tylko cieszą się, że mogli pomóc. O sprawie informowaliśmy tutaj.

Etykiety

Pilotowali auto z rodzącą kobietą

Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie będąc służbowo na terenie Poznania wykonali niecodzienny, ale niezwykle pilny pilotaż. Umożliwili błyskawiczne dotarcie do szpitala rodzącej kobiecie. Kilka minut później na świat przyszła jej córeczka.

Etykiety

Zajęcia profilaktyczne w Rogowie

Mundurowi z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim wspólnie ze strażakami i ratownikiem medycznym spotkali się z dziećmi w Rogowie. Celem spotkania było propagowanie bezpiecznych zachowań wśród najmłodszych.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS