http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w SP 2!

Wyróżniony Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w SP 2!

Dorocznie ogrzewające zimne dni największe święto charytatywne nie mogło ominąć Szkoły Podstawowej nr 2. Miło było stwierdzić, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała u nas ze szczególnie wielką mocą. Do akcji włączyli się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Nastąpiła pełna mobilizacja!


Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnej zbiórki – uczennice z samorządu kwestowały cały tydzień po klasach, w efekcie tej zbiórki napełniając skarbonkę tak, że jej ciężar stał się naprawdę imponujący. Uczniowie postanowili hojnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Do pełni jednak hojności doszli w chwili, gdy w środę 10 stycznia ruszył charytatywny bazarek. Ofiarowane przez nauczycieli i pracowników szkoły fanty rozeszły się błyskawicznie. Wobec rozczarowania tych, którzy nie zdołali zakupami na bazarku wesprzeć WOŚP, nie było wyjścia: bazarek ruszył ponownie w piątek! Tym razem można było zakupić na nim i domowe ciasto, którego nie pożałowali rodzice uczniów w ten sposób wspierający zbiórkę w naszej szkole. Jak można było się spodziewać, spowodowało to – o ile to możliwe – jeszcze większe oblężenie bazarku.

Z dumą możemy podsumować granie Wielkiej Orkiestry Świątecznej w naszej szkole: zebrano ponad 900 złotych! Raduje nie tylko zebrana kwota, ale również atmosfera godna tego wielkiego święta dobroczynności, która towarzyszyła nam cały tydzień. Pozostaje rzec: w przyszłym roku WOŚP zagra w naszej szkole na pewno nie mniej głośno!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.