http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Mikołajkowy Kiermasz Świąteczny

Wyróżniony Mikołajkowy Kiermasz Świąteczny

Wczoraj, już po raz piętnasty, w Szkole Podstawowej nr 2 w Gnieźnie odbył się Kiermasz Świąteczny, podczas którego można było zakupić wiele cudownych i uroczych rękodzieł przygotowanych przez uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli.


Każde takie wydarzenie jest szansą na wspólne spędzenie czasu i zadbanie o ten wyjątkowy klimat, dzięki któremu każdy z nas może poczuć się szczególnie w Święta Bożego Narodzenia. Wczoraj mieliśmy okazję, aby docenić zaangażowanie, a przede wszystkim dbałość o każdy szczegół wszystkich przygotowanych ozdób świątecznych.

Podczas kiermaszu można było podziwiać ręcznie robione kartki świąteczne, pięknie zapakowane mydełka, a także papierowe aniołki. Dla tych, którzy lubią coś słodkiego również coś się znalazło – każdy z przybyłych gości mógł zakupić starannie przygotowane i smakowicie wyglądające kawałki ciasta.

Jak wskazuje Agnieszka Lange, wicedyrektor SP 2 w Gnieźnie, Mikołajkowy Kiermasz jest już tradycją wpisaną w roczny plan pracy tej szkoły. - To już piętnasta edycja tego kiermaszu. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na cele szkolne oraz dla tych najbardziej potrzebujących – mówi i dodaje: - Ten kiermasz organizowany tuż przed 6 grudnia to okazja, aby zadbać o ten ciepły, świąteczny klimat.

Tegoroczny kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony osób związanych z tą placówką, ale również mieszkańców naszego miasta Gniezna.

Należy zaznaczyć, że tuż po kiermaszu odbyła się licytacja kilkunastu aniołów przygotowanych przez nauczycieli szkoły.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.