http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

„Dwunastka” „Szkołą w Chmurze”

Wyróżniony „Dwunastka” „Szkołą w Chmurze”

Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w Gnieźnie otrzymała wyróżnienie „Szkoła w Chmurze” Microsoft. Certyfikat i list gratulacyjny dla dyrekcji, kadry pedagogicznej i uczniów przekazały: Cecylia Szymańska - Dyrektor ds. Edukacji Microsoft Polska oraz Agata Kapica - Manager Programu Microsoft dla Edukacji Microsoft Polska.


To zaszczytne wyróżnienie stało się możliwe dzięki zaangażowaniu nauczycieli i Dyrekcji szkoły. Szczególną rolę we włączeniu się „Dwunastki” do programu „Szkoła w Chmurze” odegrał wicedyrektor Paweł Jagielski.

Obecnie, w ramach cyfryzacji szkoły, placówka bierze udział w takich programach, jak „Aktywna tablica” i „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”. Zbiera głosy sympatyków w projekcie „Szkoła Małego Inżyniera”, a 5 grudnia o godz. 10.30 wraz z uczniami wielu polskich szkół weźmie udział w próbie ustanowienia rekordu Guinnessa w programowaniu. Akcję edukacyjną „Code & Share. Programuj z klasą”zorganizowała Fundacja ArchitectsPL, znana z tworzenia aplikacji dla inteligentnych miast i interesujących rozwiązań społecznych.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.