http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

„Tydzień Kariery” w I LO

Wyróżniony „Tydzień Kariery” w I LO

W ramach „Tygodnia Kariery” w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie, odbyły się Warsztaty Kariery Międzynarodowej. Szkoła gościła u siebie, w Czytelni na Piętrze, przedstawicieli Bucks New University z Wielkiej Brytanii – Janusza Dargiewicza oraz Simon'a Morley'a.


Uczniowie uczestniczący w warsztatach dowiedzieli się jak ogromne możliwości otwiera przed nimi szansa podjęcia studiów na jednej z licznych uczelni brytyjskich. Prowadzący przybliżyli warunki rekrutacji, zakwaterowania oraz pożyczek studenckich w sposób bardzo przystępny i przepełniony humorem. Uczniowie ze zdumieniem i niedowierzaniem słuchali informacji na temat liczby kierunków, które mogą wybrać, korzystając z oferty - ponad 37.000!

Zachęcająca była wiadomość jak bardzo pomocne jest kierownictwo uczelni i jak ogromne perspektywy stoją przed nimi otworem. - Wystarczy tylko określić swoją pasję, to czym chcecie się  zajmować w przyszłości, a otrzymacie informację o 5 kierunkach, które możecie wybrać - stwierdził Janusz Dargiewicz w swojej prezentacji.

Spotkanie było bardzo pouczające i z pewnością dało uczniom „16”  wiele do myślenia. Życzymy im trafnych wyborów, które pozwolą im znaleźć swoje miejsce w świecie kariery zawodowej. Powodzenia!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.