http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Małe ale pyszne!

Wyróżniony Małe ale pyszne!

Po raz kolejny odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez szefa kuchni „U leniwej Danuty” - Łukasza Durę. Mistrz z zamiłowaniem przekazuje tajniki swojego warsztatu młodym adeptom sztuki kulinarnej. Niewielu jest bowiem specjalistów którzy nieodpłatnie chcieliby poświęcać swój czas na dzielenie się swoimi doświadczeniami zawodowymi z innymi.


Tematem wczorajszych (29 maja) zajęć, w których uczestniczyła klasa 2Tż Technikum żywienia i usług gastronomicznych były Finger Foody - małe przekąski . Młodzież bardzo chętnie uczestniczyła w zajęciach, przygotowując wspólnie z kucharzem różnorodne, cieszące zarówno oko jak i podniebienie przekąski.

Prowadzący warsztaty demonstrował jak szybko przygotować atrakcyjne, nietuzinkowe dania na różnego rodzaju przyjęcia i bankiety, dlatego młodzież z dużą uwagą i zaangażowaniem wykonywała wszystkie czynności pod okiem mistrza.

Na koniec warsztatów młodzież oraz pani dyrektor wręczyli panu Łukaszowi skromny upominek w podziękowaniu za tegoroczną współpracę.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.