http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Weź nie marudź, weź nie pytaj, chodź poczytaj!”

Wyróżniony „Weź nie marudź, weź nie pytaj, chodź poczytaj!”

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna i Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii realizują projekt edukacyjny „Weź nie marudź, weź nie pytaj, chodź poczytaj!”


- „Kiedy piszesz historię swojego życia, nie pozwól nikomu innemu trzymać pióra”. Nie zamierzamy nikomu wyrywać go z ręki, a jedynie dołożyć starań, by uczestnicy programu edukacyjnego „Weź nie marudź,weź nie pytaj, chodź poczytaj!” potrafili docenić jego wartość – czytamy w informacji prasowej.

W ramach projektu wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii będą od stycznia rozsmakowywać się w literaturze. Comiesięczne spotkania odbywać się będą w Wypożyczalni dla Dzieci Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna, przy ul. Mieszka I 15.

Celem spotkań będzie rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży, zapoznawanie z biblioterapeutyczną rolą literatury oraz poznawanie biblioteki jako instytucji użyteczności publicznej.

- Z dużą starannością będziemy dobierali autorów i tematy naszych spotkań ponieważ oddziałują one na procesy poznawczo-motywacyjne i na zachowania czytelników – zapewniają organizatorzy projektu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.